Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Mokslo ir žinių dienos akimirkos

 

20160901 6

20160901 1 20160901 2

 

Kauno jėzuitų gimnazijoje ir vėl skambėjo mokinių juokas. Naująjį rugsėjį su džiaugsmu šiemet  pasitiko 789 mokiniai  ir kartu minėjo  Mokslo ir žinių dieną.

Skaityti daugiau...
 
INFORMACIJA DĖL UŽMIESČIO TRANSPORTO BILIETŲ

I-IV klasių mokiniai, gyvenantys užmiestyje ir pageidaujantys važiuoti užmiesčio autobusais 2016-2017 m. m., nuo rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 5 d. (9.00-12.00 val.) į raštinę (B108 kab.) atneša užpildytą prašymo formą ir deklaraciją apie gyvenamąją vietą.


Priimami tik tvarkingai paruošti visi dokumentai.
Prašyme nurodoma: firma, kurios transportu pageidaujama važiuoti, ir tikslus maršrutas: kur mokinys įlipa, kur išlipa.


Gali kreiptis tik I-IV klasių mokiniai gyvenantys ten, kur nevažiuoja miesto autobusai.

 

 
Informacija III-IV kl. mokiniams
III-IV klasių mokiniai keisti individualaus ugdymo plano dalykus gali rugpjūčio 31 d. 14–16 val direktoriaus pavaduotojų ugdymui B303 kabinete.

 
Informacija!
2016–08–29 (pirmadienį) 9–15 val. abiturientai kviečiami į biblioteką
pasiimti vadovėlių.
 
Prašom atsinešti ir mokinio elektroninę kortelę
Bibliotekininkės

 
Svečiuose viešnia Liuda Česnaitytė Flores

flores2

Praeitą savaitę Kauno jėzuitų gimnazijoje lankėsi mokyklos rėmėja, JAV gyvenanti lietuvė, Liuda Česnaitytė Flores. Ponia Liuda gimnazijos solidarumo fondą remia nuo 2008-tųjų metų. Nors iš Lietuvos išvyko būdama vos penkerių ir už Atlanto jau gyvena septyniasdešimt metų, ponia Liuda nuostabiai sklandžia lietuvių kalba pasakojo, jog savo tėvynėje stengiasi apsilankyti kuo dažniau ir siekia, jog ir jos giminė nepamirštų savo šaknų. Šį kartą į Lietuvą ji atvyko kartu su dukterėčia Indre. Apsižvalgiusios Kauno senamiestyje viešnios apsilankė ir Kauno jėzuitų gimnazijoje. Susitikusios su mokyklos administracija, apžiūrėjo gimnazijos patalpas, vienuolyno terasą, užkopė pasigrožėti šiuo metu restauruojamomis freskomis. Vizito pabaigoje Liuda Flores taip pat susitiko ir su šių metų jos įsteigtos stipendijos laureate. Atsisveikinant palinkėjome Liudai Flores gražios viešnagės Lietuvoje, ji savo ruožtu prižadėjo nepamiršti mūsų gimnazijos ir jos mokinių. 

 

 flores3

 

Skaityti daugiau...
 
Dainų šventė
2016 m. liepos 4–7 dienomis Kauno jėzuitų gimnazijos mišrus choras dalyvavo respublikinėje moksleivių dainų šventėje Vilniuje „Tu mums viena“.  Intensyvios repeticijos Vingio parke vyko jau nuo liepos 4 dienos. Nei lietus, nei kaitri saulė, nei kietos grindys miegui nesutrukdė mėgautis galinga muzikos jėga ir  kartu su daugiatūkstantine chorų minia dainuoti ne tik balsu, bet ir širdimi.  
 
dainusvente6
 
Respublikinėje moksleivių dainų šventėje choras dalyvauja trečią kartą (2005, 2012 ir 2016 m.) Be respublikinių dainų švenčių choras taip pat nepraleidžia ir Kauno dainų šventės, yra dalyvavęs ir respublikinėje džiazo dainų šventėje „Jaunoji džiazo banga“ Klaipėdoje (2012 m.)
 
dainusvente7

 

Skaityti daugiau...
 
Abiturientų išleistuvės

isleistuves2016 6

 

Praėjusį šeštadienį Kauno jėzuitų gimnazijoje surengtos XIX gimnazistų laidos išleistuvės. Šventė tradiciškai prasidėta šv. Mišiomis, kurias aukojo gimnazijos kapelionas Eugenijus Markovas SJ. Už abiturientus taip pat meldėsi  Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijolas t. Gintaras Vitkus SJ bei šv. Pranciškaus rektorato rektorius Aldonas Gudaitis SJ. Po šv. Mišių abiturientams įteikti atestatai bei atsiminimo dovanėlės, o jų tėveliams padėkota už aktyvų įsitraukimą į gimnazijos veiklą ir bendruomenę.

 

 

isleistuves2016 7

 

Skaityti daugiau...
 
Informacija

Šiandien Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko iškilminga Juozo Giedraičio fondo stipendijų įteikimo ceremonija. Jau ketvirtus metus iš eilės šis fondas skiria stipendijas mūsų gimnazijos mokiniams. Šiemet stipendijos buvo paskirtos keturioms mokinėms: Ievai Ambraziejūtei, Nedai Masionytei, Bernadetai Šiliūnaitei bei Liepai Germanaitei.

 

gr5

 

gr8

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting