Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
INFORMACIJA MOKINIAMS, IŠEINANTIEMS IŠ GIMNAZIJOS PASIBAIGUS MOKSLO METAMS

Tėvai:
- pateikia direktoriui prašymą apie mokinio išbraukimą iš mokinių sąrašų (B108 kab.);
- pristato kitos mokyklos pranešimą apie mokinio priėmimą mokytis (B108 kab.).

 

Mokinys:
- informuoja klasės auklėtoją ir raštvedę apie išėjimą iš gimnazijos;
- atsiskaitymo lapelį pasiima iš bibliotekos ir surinkęs parašus pateikia raštvedei (B108 kab.);
- atsiskaito buhalterei dėl įmokos Mokestis už mokslą, 28 05 26, 8614 99 782 (A102 kab.);
- grąžina spintelės raktą direktoriaus pavaduotojui ūkio reikalams (A301 kab.);
- grąžina mokinio pažymėjimą ir elektroninę praėjimo kontrolės kortelę raštvedei.


Pastaba: 8, II ir IV klasių mokiniams pažymėjimų grąžinti nereikia, nes jų galiojimas baigiasi einamų metų rugpjūčio 31 d.

 

Tvarkingus dokumentus pateikti iki liepos 1 d.

 
Sveikiname!

Sveikiname KJG debatų komandą: Salvijų Uniką, Martyną Galnaitį ir Matą Vitkauską, NDA vasaros akademijoje užėmusius II vietą.

 

Debatai

 
Atsisveikinimo su abiturientais šventė
Džiūsta vėjuje ir saulėje visi keliai;
Ir širdis į tolumas melsvas įsižiūrėjus ...
Vytautas Mačernis
 
Maloniai kviečiame Jus 2016 m. liepos 9 d. į
Kauno jėzuitų gimnazijos
Atsisveikinimo su abiturientais šventę:
 
15.00 val. – šv. Mišios jėzuitų bažnyčioje
16.00 val. – atestatų įteikimas
17.00 val. – furšetas gimnazijos fojė
                  
19 abiturientų laida

 
Kalbinė edukacinė išvyka į Paryžių
Pagaliau atėjo lauktas gegužės 25 d. vakaras. Visi nekantriai laukėme skrydžio į Paryžių, į svajonių miestą. Tačiau kelionės tikslas buvo ne tik būti stebėtojais, bet ir dalyviais. Mokinių užduotis buvo kuo daugiau bendrauti prancūzų kalba natūralioje aplinkoje.
 
Paryzius2
Paryzius1

 

 

Skaityti daugiau...
 
Informacija 8 klasių mokiniams
Pagrindinio ugdymo baigimo pažymėjimai bus išduodami birželio 17 d. nuo 14.00 val. iki 17.30 val. mokinių raštinėje B108 kab. 

 
Paskutinio skambučio šventė

„Paskutinio skambučio šventė jaudinanti ir emocinga“

„Ketvirtadienį daugelio šalies vidurinių mokyklų ir gimnazijų abiturientams buvo ypatinga diena – nuskambėjo paskutinis skambutis, žymintis atsisveikinimą su mokykla. Vieni abiturientai šiai šventei rinkosi puošnius apdarus, kiti – išlaikė subtilų ir paprastą stilių – vilkėjo mokyklines uniformas. 

 

Kai kurie abiturientai egzaminus jau išlaikė

Kauno jėzuitų gimnazijos abiturientai po oficialių šventės iškilmių rinkosi ant bažnyčios stogo įamžinti šios šventės akimirkas. Abiturientų veiduose buvo matyti ir džiugesio, ir nežinomybės, ir liūdesio. Pakalbinti abiturientai buvo linksmi, tačiau rūpestis dėl artėjančių egzaminų šiek tiek neramino.“

 

Plačiau skaitykite www.kurstoti.lt 

 
Alumnų susitikimas

Birželio 12 ir 13 dieną Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko jubiliejinių laidų alumnų susitikimas. Šeštadienį gimnazijoje rinkosi mokyklą baigę prieš 5 ir 15 metų, sekmadienis buvo skirtas alumnams, baigusiems prieš 10 ir 20 metų.

Abi dienas alumnams vyko ekskursijos po atnaujintas gimnazijos patalpas, kurių metu jie labai džiaugėsi naujuoju priestatu ir puikiomis mokymosi sąlygomis. Ekskursijas vedę gimnazijos mokiniai papasakojo alumnams apie naujausias mokymosi metodikas, dalinosi kasdieniais mokyklos džiaugsmais ir vargais. Buvę mokiniai turėjo galimybę pabendrauti su savo auklėtojais ir pasidalinti prisiminimais. Gražią šventę vainikavo bendros Šv. Mišios bei furšetas.

2016 alumnų susitikimas 12

 

Dėkojame visiems dalyvavusiems ir kviečiame pasigrožėti renginio akimirkomis. Daugiau nuotraukų

2016 alumnų susitikimas 2

 
Sveikiname nugalėtojus!

Birželio 6-8 dienomis Guopstose pirmą kartą vyko Lietuvos katalikiškų mokyklų sporto žaidynės „MAGIS“, kurias organizavo Vilniaus jėzuitų gimnazija. Žaidynėse dalyvavo penkios mokyklos iš įvairiausių Lietuvos kampelių: Alytaus Šv. Benedikto gimnazija, Vilniaus Versmės katalikiška gimnazija, Kauno jėzuitų gimnazija, Kretingos pranciškonų gimnazija bei Vilniaus jėzuitų gimnazija. Tris dienas vykusiose žaidynėse komandos varžėsi penkiose rungtyse. Pirmąjį vakarą vyko tinklinio turnyras, kuriame antrąją vietą iškovojo Kauno jėzuitų gimnazijos mišri komanda. Antroji diena buvo skirta futbolui ir krepšiniui. Mūsų vaikinų krepšinio komandai sekėsi puikiai ir ji džiaugėsi pirmąja vieta, o merginoms labiau pasisekė futbolas, kuriame jos taip pat iškovojo pirmąją vietą. Trečiąją dieną vyko bėgimo rungtis, kurioje labiausiai sekėsi mūsų vaikinų komandai bei šachmatų rungtis, kurioje mūsų gimnazijos mokiniai taip pat pranoko savo varžovus ir užėmė pirmąją vietą. Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, jog Kauno jėzuitų gimnazija užėmė pirmąją vietą ir laimėjo pirmąsias Lietuvos katalikiškų mokyklų sporto žaidynes. Antroji vieta atiteko Alytaus Šv. Benedikto gimnazijai, o trečioje liko – turnyro šeimininkė Vilniaus jėzuitų gimnazija.

 

ZAidynes

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting