Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Kovo 16-oji - knygnešio diena
Knygnešys - spaudos draudimo metu užsienyje spausdintų knygų 
gabentojas per sieną ir platintojas (http://www.lkz.lt)
 
 5, 6 klasių mokiniai (mokytoja A. Ratautienė) darė projektus apie 
unikalų reiškinį pasaulio istorijoje - knygnešius, knygnešystę. Šie projektai
eksponuojami gimnazijos bibliotekoje (nuo 2017 03 16 iki 2017 03 24).
 
Bibliotekininkės 
 
„KAUNO IŠŠŪKIS“

VDU1

Įvyko bendras VDU „Verslo praktikų centro“ ir „Kaunas 2022“ projekto pristatymas „KAUNO IŠŠŪKIS“ skirtas 10-11 klasių Kauno moksleiviams.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname
Sveikiname gimnazijos mokinius, puikiai pasirodžiusius Lietuvos mokinių 29-osios geografijos olimpiados miesto etape:
Vilius Talkevičius IIIa - II vieta;
Skaityti daugiau...
 
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena

DSC 0220 640x426Minėdami Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Tautiška giesmė“.

DSC 0230 640x426

Vienuolyno terasoje kartu giedodama Lietuvos himną mūsų bendruomenė džiaugėsi galimybe iškilmingai paminėti tokią svarbią šventę. Tautiška giesmė buvo girdima ir kitoje Nemuno pusėje. Aleksoto apžvalgos aikštelėje Kauną sveikino visa Aleksoto bendruomenė: darželiai mokyklos, VDU muzikos akademija. Akcijos metu taip pat bus pagerbta Japonijos tauta, kuri 2011 m. kovo 11-ąją patyrė Didįjį žemės drebėjimą ir cunamį.

 
Sveikiname

Sveikiname 7 b klasės mokinę Godą Dambrauskaitę, Kauno miesto moksleivių meninio skaitymo konkurso laureatę. Goda atstovaus Kauno miestui Lietuvos moksleivių meninio skaitymo konkurse. Linkime jai sėkmės!

 
Padėkos vakaras
kovo4 1
Pirmąjį pavasario penktadienį 17 val. gražiausiais balsais aidėjo Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios skliautai. Tai Kauno jėzuitų gimnazijos penktokai su muzikos mokytojomis Erika Lukšiene ir Rasa Paleckyte paruošė programą šv. Mišioms, kurios buvo aukojamos už gimnazijos bičiulius, gyvus ir jau iškeliavusius anapilin. Šv. Mišias aukojo naujasis provincijolas t. Vidmantas Šimkūnas SJ, prisimindamas visų geradarių indėlį ir jo svarbą visai gimnazijos bendruomenei. Kovo 3 d. išvakarės ne atsitiktinai pasirinkta diena, nes kovo 4 d. Lietuvoje švenčiama šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, diena. Tad pagerbdami mūsų gimnazijos  rėmėjus ir globėjus, dėkojome jiems už  jų dosnumą ir pagalbą. 

Skaityti daugiau...
 
Konkursas „4:0 vokiečių kalbos naudai“
Sveikiname dvi jėzuitų gimnazijos komandas: 6 kl. „Flinke Füße“ (Martyna Kniazevaitė, Martas Damažeckas, Vilius Toločka, Dominykas Sidauga, Vytautas Čepas, Eva Kriaučiūnaitė)  ir 5 kl. „Fußballadler“ (Luknė Aleknaitė, Augustė Tumaitė, Matas Gerbutavičius, Matas Jonas Trakimavičius, Kasparas Galinis, Adomas Pakalniškis) patekus į tarptautinio konkurso „4:0 vokiečių kalbos naudai“, kurį  organizuoja Goethe’s institutas ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), Vokietijos-Čekijos futbolo akademija, finalą.

Skaityti daugiau...
 
KINGS: tarptautinės matematikos ir anglų k. olimpiados mūsų mieste!
Kings2
Šią savaitę KINGS (Tarptautinė anglų kalbos ir matematikos olimpiada)
komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti,  paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudens semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Kingsai lankėsi mūsų mokykloje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.
Sveikiname jauniuosiu kingsiečius.
Daugiau informacijos apie Kings: http://www.Kings.lt

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting