Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Ekonomikos pamoka KTU universitete

Vasario 23 d. ekonomikos pamokų metu antrų klasių gimnazistai lankėsi KTU Ekonomikos ir verslo fakulteto Marketingo katedroje, kur dalyvavo lektorės Jūratės Maščinskienės paskaitoje „Juodai baltas marketingas“. Dėkojame už svetingą priėmimą ir įdomią paskaitą! 

Ekonomikos mokytoja Laima Danilavičienė ir karjeros konsultantė Sigita Šilingaitė

sigita

 
KJG mokiniai lankėsi Europos branduolinių tyrimų centre (CERN) Ženevoje
„44 Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniai apsilankė Europos branduolinių tyrimų centre (CERN) Ženevoje. Didžiausia pasaulyje dalelių fizikos laboratorija CERN skatina moksleivių smalsumą, žingeidumą ir norą rinktis fizikos studijas, taip siekdama pritraukti naujų talentų dalelių fizikos, inžinerijos bei informacinių technologijų mokslui.“ Daugiau informacijos informacijos Užsienio reikalų ministerijos facebook puslapyje

 

 
Sveikiname KJG Lego robotukų komandas!

Lego2

2017 m. vasario 11 d. Kaune, moderniame VDU mokslo ir studijų centre, vyko pirmosios šių metų regioninės „First Lego League“ (FLL)  robotikos varžybos „Gyvūnai sąjungininkai”.
Skaityti daugiau...
 
Sveikiname!
sachmatai17-1
 
Sveikiname KJG šachmatų komandą: Arą Lazaravičių (8a), Augustą Gucagą (7c), Gabiją Versekėnaitę (6d), Barborą Mačiulaitytę (6c) iškovojus II-ą vietą 2016-2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių šachmatų varžybose.

 

Skaityti daugiau...
 
Svečiai iš VDU
Ketvirtadienį, vasario 9 d. II m ir II a klasių ekonomikos pamokose dalyvavo svečiai iš Vytauto Didžiojo universiteto. Pamokos metu buvo pristatytas unikalus projektas: galimybė praplėsti akiratį, įgyti žinių ir prisidėti prie Kaunas Europos kultūros sostinė projekto! 

 

Skaityti daugiau...
 
XX-osios Kauno jėzuitų gimnazijos laidos šimtadienis
XX-osios Kauno jėzuitų gimnazijos laidos šimtadienis tradiciškai prasidėjo šv. Mišiomis, po kurių abiturientai išgirdo mokyklos kapeliono, auklėtojų bei vienuoliktokų sveikinimus. Vakare veiksmas persikėlė į VDU Didžiąją salę. Užgesus šviesoms, į sceną žengė vedėjai – Aistė Bakutytė (IVm) ir Mykolas Vitkus (IVb). Pasidžiaugę gausiai susirinkusiais žiūrovais, jie paaiškino šimtadienio pavadinimo reikšmę ir pakvietė dvyliktokus pristatyti savo programą. Abiturientų pasirodyme nagrinėtos temos buvo ganėtinai rimtos, tačiau jame netrūko ir humoro elementų. Viską vainikavo bendra dvyliktokų daina pagal Stasio Povilaičio dainą „Švieski man vėl“. Po savo vaidinimo abiturientai prisijungė prie žiūrovų ir stebėjo vienuoliktokų paruoštą sveikinimą. Dvyliktokus pasveikino ir gimnazijos direktorius Rytis Gurkšnys, o tėvelių paruošta daina („Tu vėjo paklausk“) bei parodytos abiturientų vaikystės nuotraukos visiems sukėlė šiltus jausmus. Paskutiniai į sceną žengė KJG alumnų atstovai. Jie ne tik pasidžiaugė abiturientais ir juos pasveikino, bet ir paskelbė „Šuolio“ stipendijos laimėtoją - Jurgį Kubilių (IVm).
 
Paruošė Vaiva Mikulėnaitė IVb 

 
Kauno miesto mokinių vokiečių kalbos olimpiada

2017 metų sausio 24 dieną vyko Kauno miesto mokinių vokiečių kalbos olimpiada. Šiemet į ją buvo pakviesti net 3 kalbos gebėjimų lygių mokiniai. 8-ų klasių mokiniai atliko A2 lygio užduotis, o 11–ų klasių mokiniai išmėgino jėgas atlikdami B1 ir B2 lygio užduotis. Olimpiados užduočių rengėjai pasirūpino, kad jos kuo labiau atitiktų tarptautinės olimpiados standartus, todėl kalbinius gebėjimus mokiniai demonstravo kalbėdami grupelėse vieni su kitais, pateikdami klausimus ir į juos atsakydami. Vertintojų grupė Vilniuje ištaisė Lietuvos mokinių rašto darbus ir paskelbė sąrašus mokinių, kviečiamų dalyvauti Lietuvos nacionalinėje vokiečių kalbos olimpiadoje. Džiaugiamės, kad joje dalyvaus visi 9 mūsų gimnazijos mokiniai, atstovavę gimnazijai Kauno mieste:

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname
Sveikiname gimnazijos mokines, puikiai pasirodžiusias Kauno miesto Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje:
Emilija Tumėnaitė (I m) – II vieta;
Lauryna Soblytė (II m) – III vieta.
 
Lietuvių kalbos metodinis būrelis

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting