Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Konkursas „4:0 vokiečių kalbos naudai“
Sveikiname dvi jėzuitų gimnazijos komandas: 6 kl. „Flinke Füße“ (Martyna Kniazevaitė, Martas Damažeckas, Vilius Toločka, Dominykas Sidauga, Vytautas Čepas, Eva Kriaučiūnaitė)  ir 5 kl. „Fußballadler“ (Luknė Aleknaitė, Augustė Tumaitė, Matas Gerbutavičius, Matas Jonas Trakimavičius, Kasparas Galinis, Adomas Pakalniškis) patekus į tarptautinio konkurso „4:0 vokiečių kalbos naudai“, kurį  organizuoja Goethe’s institutas ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), Vokietijos-Čekijos futbolo akademija, finalą.

Skaityti daugiau...
 
KINGS: tarptautinės matematikos ir anglų k. olimpiados mūsų mieste!
Kings2
Šią savaitę KINGS (Tarptautinė anglų kalbos ir matematikos olimpiada)
komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti,  paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudens semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Kingsai lankėsi mūsų mokykloje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų mokyklos mokiniams.
Sveikiname jauniuosiu kingsiečius.
Daugiau informacijos apie Kings: http://www.Kings.lt

 

 
Ekonomikos pamokose – svečiai iš ISM universiteto
Vasario 28 d. Kauno jėzuitų gimnazijoje lankėsi svečiai iš ISM universiteto.
II b klasės mokiniams vedė komandos formavimo pamoką, kurioje ne tik žaidė įvairius žaidimus, bet ir kalbėjo apie tvirtos komandos formavimo principus, o III klasių mokiniams – karjeros ugdymo pamoką, kurioje aptarė motyvacinio laiško rašymo ypatumus. Dėkojame svečiams už apsilankymą, šiltą bendravimą ir įdomias pamokas!
EkoKarj EkoKarj1
Mokytoja Laima Danilavičienė, karjeros konsultantė Sigita Šilingaitė

 
Užgavėnės

Nušvitus paskutinei pavasario saulei gimnazijoje tradiciškai minėjome Užgavėnes. Jau pirmosios pertraukos metu fojė pasklido kvapnus blynų aromatas.

DSC 0127 320x213 DSC 0135 320x213Jaunieji kepėjai visus džiugino savo fantazija bei varžėsi gražiausių ir skaniausių blynų konkurse, o jų talentus vertino garbinga komisija bei visi ragautojai.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname „Meilė – įkvėpimo šaltinis“ laureatus
Meile ikvepimo saltinis 2017-02-24
2017 m. vasario 24 d. Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko Kauno m. bendrojo ugdymo mokyklų mokinių skaitovų konkursas anglų k. 9-12 kl. mokiniams „Meilė – įkvėpimo šaltinis“.

 

Skaityti daugiau...
 
„Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“
Mano zvilgsnis i supanti pasauli 2Vasario 25 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko respublikinis mokinių gamtamokslinių tyrimų konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“.
Skaityti daugiau...
 
Sveikiname

Sveikiname mokinius puikiai pasirodžiusius Lietuvos mokinių 65-sios fizikos olimpiados miesto etape:
Eglė Račkaitytė I TB – II vieta
Motiejus Krutulis III m – padėkos raštas;
Oskaras Mižutavičius I m – padėkos raštas.
mokytoja Rigonda Skorulskienė

 
Kvietimas žaisti krepšinį

skelbimas krepsinis

  

Mieli KJG bendruomenės nariai,

kiekvieną trečiadienį 18 val. Kauno jėzuitų gimnazijos sporto salėje laikas skirtas: vaikams ir tėvams. Jei mėgsti žaisti krepšinį, pasikviesk tėtį ir atvažiuok trečiadienio vakarais į sporto salę. Kviečiame mokinius ne jaunesnius nei 14 metų.

Įėjimas iš kiemo pusės.

Sielovados komanda

 

 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting