Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Šimtadienis
„Miškas pats nesugalvoja ošti.“ (K. Žukauskas)
 
Vasario mėnuo prasideda ŠIMTADIENIU! 
Taigi, vasario 3 dieną kviečiame į:
8.00 val. – Šv. Mišias Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje.
17.00 val. – programą „91 pasimetimas. Kai baltas lapas prisipildo.“ VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

 
„Varnos Varnelijos ir kitos istorijos“
varna„Varnos Varnelijos ir kitos istorijos“ – tai pirmas 5 c kl. mokinės Lauros Bagurskaitės žingsnis į kūrybos pasaulį. Pasakų knygelė nuoširdi, nuotaikinga, vaikiška. Ją iliustravo Lauros mamytė Jūratė. 
Jaunieji skaitytojai knygelę ras gimnazijos bibliotekoje. 
 
Ekskursija anatomijos muziejuje
AnatomijosMuziejus1
 
Ia gimnazistai su anglų kalbos mokytoja Gabija Karpauskaite lankėsi Anatomijos muziejuje. Labai dėkojame šauniai muziejaus vedėjai Vegai Kriaučiūnienei už jos puikų pasakojimą apie muziejaus istoriją bei eksponatus ir biologijos mokytojai Virginijai Dmukauskienei už tai, kad suorganizavo šią išvyką. 
 
AnatomijosMuziejus2

 
Informacija abiturientams
Šį trečiadienį, sausio 18 dieną 8 val gimnazijos fojė IV klasių mokiniams vyks supažindinimas su 2017 metų brandos egzaminų reikalavimais.

 
„Ledo ritulys mokykloje“
KJG mokiniai  kartu su mokytoja Laura Bulkevičienė prisijungė prie Lietuvos asociacijos „Sportas visiems“ iniciatyvos  ir dalyvauja projekte „Pasaulinė sniego diena – 2017“. Sausio 16 d. (pirmadienį)  lauko aikštelėje vyks šio projekto renginys „Ledo ritulys mokykloje“. Per kūno kultūros pamokas ir po jų lauke bus žaidžiamas ledo ritulys su neįprastomis mokymo priemonėmis. Ritulys gali būti lauko/stalo teniso, gimnastikos, pilateso ar bet kuris kitoks kamuoliukas, lazdos – žolės riedulio, gimnastikos, pačių pasigamintos, plokščios šluotelės ir pan. Esmė – modifikuojant ledo ritulio žaidimo taisykles aktyviai ir smagiai praleisti laiką gryname ore.  Daugiau nuotraukų...
diplomas1
 

 

 
Sausio 13-oji, Laisvės gynėjų diena, Kauno jėzuitų gimnazija minėta ypatingai.

Susio 13 d. vyko tradicija tapęs renginys „Naktis mokykloje“. Šiais metais renginyje dalyvavo beveik 150 dalyvių, tarp kurių buvo ne tik I-IV klasių gimnazistai, bet ir mokytojai, alumnai, tėveliai.

Naktis mokykloje  1 Naktis mokykloje  14

Vakarą pradėjo fizikos mokytojos Rigondos Skorulskienės liudijimas apie skaudžius sausio 13-osios įvykius.

Skaityti daugiau...
 
Apsilankymas šv. Klaros senelių namuose
Neseniai atidarytuose šv. Klaros senelių namuose (P. Dovydaičio g. 17) vyko renginys sausio 13 d. aukoms paminėti. Mūsų gimnazijos Im klasės mokiniai Vilius Banevičius, Gabija Danilaitė, Povilas Gaigalas ir Paulius Vidutis kartu su anglų kalbos mokytoja Gabija Karpauskaite seneliams dainavo liaudies dainas, skaitė eilėraščius. Seneliai ir darbuotojai buvo labai dėkingi už renginį.

Gabija seneliu namai

 
Sausio 13-oji jėzuitų gimnazijoje...

Sausio13 4

...jau nuo pat ankstyvo ryto žvakučių švieselėmis kieme buvo sutiktas kiekvienas į gimnaziją skubantis žmogus. Taip gimnazija prisijungė prie kasmet Lietuvoje vykstančios pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija. Rankose laikydami žuvusiųjų atminimui skirtas žvakutes, mūsų mokiniai dėkojo už tai, kad šiandien esame laisvi ir nepriklausomi. Gimnazijos fojė mokiniai laukė su neužmirštuolės žiedais, juos  kiekvienam segė prie krūtinės. Neužmirštuolės žiedas - tai simbolis, skirtas parodyti pagarbą kovotojams už laisvę, jis rodo, jog laisvės gynėjai yra nepamiršti. Renginiai tęsėsi visą dieną, o vakare prasidėjo jau tradiciniu tapęs renginys „Naktis mokykloje“.

 

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting