Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Kauno miesto mokinių vokiečių kalbos olimpiada

2017 metų sausio 24 dieną vyko Kauno miesto mokinių vokiečių kalbos olimpiada. Šiemet į ją buvo pakviesti net 3 kalbos gebėjimų lygių mokiniai. 8-ų klasių mokiniai atliko A2 lygio užduotis, o 11–ų klasių mokiniai išmėgino jėgas atlikdami B1 ir B2 lygio užduotis. Olimpiados užduočių rengėjai pasirūpino, kad jos kuo labiau atitiktų tarptautinės olimpiados standartus, todėl kalbinius gebėjimus mokiniai demonstravo kalbėdami grupelėse vieni su kitais, pateikdami klausimus ir į juos atsakydami. Vertintojų grupė Vilniuje ištaisė Lietuvos mokinių rašto darbus ir paskelbė sąrašus mokinių, kviečiamų dalyvauti Lietuvos nacionalinėje vokiečių kalbos olimpiadoje. Džiaugiamės, kad joje dalyvaus visi 9 mūsų gimnazijos mokiniai, atstovavę gimnazijai Kauno mieste:

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname
Sveikiname gimnazijos mokines, puikiai pasirodžiusias Kauno miesto Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje:
Emilija Tumėnaitė (I m) – II vieta;
Lauryna Soblytė (II m) – III vieta.
 
Lietuvių kalbos metodinis būrelis

 
PRAŠOME SKIRTI 2% GPM KAUNO JĖZUITŲ GINMNAZIJAI

Nuoširdžiai dėkojame Jums už 2 % paramą, kurią skyrėte 2016 m. Gimnazija gavo 40009,75 EUR. Kaip ir buvo planuota, padengtos mergaičių technologijų kabineto įrengimo išlaidos, įsigyti 2 stalo teniso ir 2 stalo futbolo stalai, įsigyta gamtos mokslams reikalingos mokymo priemonės ir sutvarkytos 4 kabinetų grindys bei atnaujinti stalai, dalis lėšų paskirta daugiafunkciam mokslo ir sporto centrui. 

parama
Už 2017 m. gautas 2 % paramos lėšas planuojame sutvarkyti I aukšto senojo pastato grindis, pagal poreikį įsigyti mokymo priemonių ir skirti daugiafunkciam mokslo ir sporto centrui.

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname
Sveikiname III m klasės mokinę Gabiją Savičiūtę, Kauno miesto Lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje užėmusią II vietą! 
 
Mokytojas Mindaugas Grigaitis
 
TEDxYouth@KJG

TEDxYouth@KJG

Mieli gimnazijos mokinių tėveliai,

Kauno jėzuitų gimnazijos mokinių bendruomenei reikalinga jūsų pagalba. Vasario 25-tąją įvyks TEDxYouth@KJG konferencija, kuri organizuojama mūsų mokinių iniciatyva. Tai yra puiki proga ambicingiems jaunuoliams įsiklausyti į patyrusių įmonių ir žmonių istorijas ir pamokas. Renginio tema – „Diagnosis: Reckless”. Licencija leidžia renginyje dalyvauti iki 100 dalyvių.

 

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname
Sveikiname Augustą Mačijauską (IIm kl.), užėmusį 3-ąją vietą Lietuvos mokinių 55-ojoje Kauno miesto chemijos olimpiadoje. Taip pat džiaugiamės puikiai pasirodžiusiais Oskaru Mižutavičiumi (Im k l.) ir Irmantu Račaičiu (IB kl.).
 
Chemijos mokytojos Gytė Drukteinienė ir Rita Janavičienė

 
Informacija
Kviečiame pirmajame aukšte apžiūrėti naująjį pasaulinio jėzuitų gimnazijų tinklo žemėlapį. 

zemelapis

 

 
„Paragauk pasaulio, paragauk Lietuvos“

Sveikiname geografinių žinių konkurso „Paragauk pasaulio, paragauk Lietuvos“ nugalėtojus:
6–8 kl. grupėje Erika Pranevičiūtė (7b) užėmė III vietą;
9–12 kl. grupėje Benas Putrimas (Im) užėmė III vietą, o Aistė Mikelionytė (Ia) ir Giedrius Balanaška (IVa) liko antri.
Geografija

Konkursas vyko sausio 20 d. Litexpo parodoje „Adventure 2017“. Jame dalyvavo daugiau nei 400 moksleivių iš visos Lietuvos!

Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting