Informacija, skelbimai, kvietimai, sveikinimai...
Apsilankymas šv. Klaros senelių namuose
Neseniai atidarytuose šv. Klaros senelių namuose (P. Dovydaičio g. 17) vyko renginys sausio 13 d. aukoms paminėti. Mūsų gimnazijos Im klasės mokiniai Vilius Banevičius, Gabija Danilaitė, Povilas Gaigalas ir Paulius Vidutis kartu su anglų kalbos mokytoja Gabija Karpauskaite seneliams dainavo liaudies dainas, skaitė eilėraščius. Seneliai ir darbuotojai buvo labai dėkingi už renginį.

Gabija seneliu namai

 
Sausio 13-oji jėzuitų gimnazijoje...

Sausio13 4

...jau nuo pat ankstyvo ryto žvakučių švieselėmis kieme buvo sutiktas kiekvienas į gimnaziją skubantis žmogus. Taip gimnazija prisijungė prie kasmet Lietuvoje vykstančios pilietinės iniciatyvos „Atmintis gyva, nes liudija. Rankose laikydami žuvusiųjų atminimui skirtas žvakutes, mūsų mokiniai dėkojo už tai, kad šiandien esame laisvi ir nepriklausomi. Gimnazijos fojė mokiniai laukė su neužmirštuolės žiedais, juos  kiekvienam segė prie krūtinės. Neužmirštuolės žiedas - tai simbolis, skirtas parodyti pagarbą kovotojams už laisvę, jis rodo, jog laisvės gynėjai yra nepamiršti. Renginiai tęsėsi visą dieną, o vakare prasidėjo jau tradiciniu tapęs renginys „Naktis mokykloje“.

 

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname!
Sveikiname Arą Lazaravičių (8a), Augustą Gucagą (7c), Gabiją Versekėnaitę (6d), Barborą Mačiulaitytę (6c) iškovojus I-ąją vietą Kauno m. mokinių šachmatų varžybose.
Sachmatai1
Sachmatai2   Sachmatai3
Sausio 11 d. Kauno Jaunalietuvių sporto organizacijos mokyklos šachmatų skyriuje vyko Kauno m. mokyklų žaidynių 5-12 kl. šachmatų varžybos. Varžybos vyko 5 ratų šveicariška sistema (10 min. + 5 s.). Mūsų gimnazijos komanda pasirodė labai sėkmingai: iš 20 žaistų partijų pavyko laimėti 18, dvi partijos sužaistos lygiosiomis. Iškovota I-oji vieta ir teisė žaisti nacionalinėse šachmatų varžybose Druskininkuose. Linkime sėkmės. 
 
Mokytojas R. Pavydis
 
Inovatyviausiomis tapusios mokytojos R. Skorulskienė ir L. Latvienė dalyvavo susitikime su švietimo ir mokslo ministre
Sausio 10 d. švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė susitiko su inovatyviausiais Lietuvos mokytojais, kurie buvo išrinkti ir apdovanoti per pirmą kartą surengtą inovatyviausių mokytojų konkursą gruodžio mėnesį. Plačiau skaitykite: http://www.smm.lt/web/lt/pranesimai_spaudai/naujienos_1/ministre-jurgita-petrauskiene-susitiko-su-inovatyviausiais-mokytojais
 
 
Tarptautinių olimpiadų ir konkursų laimėtojų bei dalyvių apdovanojimai

Sausio 5 d. Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės Valdovų rūmuose buvo apdovanoti tarptautinių olimpiadų ir konkursų laimėtojai bei dalyviai. Mokinius, mokytojus, komandų vadovus sveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis ir švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė.  

Apdovanojimai2017-01-05

Skaityti daugiau...
 
Informacija III-IV klasių mokiniams!
III–IV klasių mokiniai ugdymo plano dalykus gali keisti
nuo sausio 11 d. iki sausio 15 d. (A. Šerepkienė)

 
Bendruomenės diena

Penktadienį švenčių dvasia alsuojanti Kauno jėzuitų gimnazija minėjo jau trečius metus organizuojamą Bendruomenės dieną. Jos metu gimnazijoje tradiciškai švęstos šv. Mišios, kurių metu visos klasės meldėsi už gimnazijos bendruomenę, o taip pat aukojo maisto produktus vargstantiems. 

Bendruomenes diena1

Skaityti daugiau...
 
Sveikiname jaunuosius informatikus!

Sveikiname 28-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados II etape puikiai pasirodžiusius (10-12 kl. grupėje) ir kviečiamus į III etapo I dalį
Lauryną Stravinską (II vieta), 
Martyną Pilinkų (III vieta), 
Vytenį Petrauską (IV vieta).

Mokytoja R. Pilinkienė

 
<< Pradžia < Ankstesnis 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > Pabaiga >>

Renginių kalendorius

2016-2017 UP kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting