Penktadienį švenčių dvasia alsuojanti Kauno jėzuitų gimnazija minėjo jau trečius metus organizuojamą Bendruomenės dieną. Jos metu gimnazijoje tradiciškai švęstos šv. Mišios, kurių metu visos klasės meldėsi už gimnazijos bendruomenę, o taip pat aukojo maisto produktus vargstantiems. 

Bendruomenes diena1

Bendruomenes diena2Po šv. Mišių mokinių parlamento atstovai apdovanojo šiemet kilniausiais išrinktus bendruomenės narius. Kilniausiu mokiniu tapo IV m klasės gimnazistas Jurgis Kubilius, kilniausias darbuotojas – pertraukų koordinatorius Mindaugas Čirvidas, o kilniausiu mokytoju tapo istorijos mokytojas Arūnas Baliukevičius. Džiugu, jog kaip ir visuomet, paminėti šią dieną kartu atvyko ir mokinių tėveliai, buvę mokytojai bei gimnazijos alumnai, kurie inicijavo akciją „Grįžtame dalintis“.

Bendruomenes diena3

Po šv. Mišių į klases agapėms išsiskirstę gimnazistai svečiuose sulaukė ir alumnų, kurie dalinosi savo gyvenimo istorijomis ir patirtimi bei sveikino šv. Kalėdų proga. II klasių mokiniai turėjo šansą išklausyti TB programos alumnų bei A. Jankauskio, kuris pasakojo apie studijas Liudviko Maksimiliano Universitete Miunchene, III klasių gimnazistai susitiko su KJG alumnų organizacijos įkūrėju Simonu Petruliu. IV klasės gimnazistus aplankė Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ, kuris vėliau aukojo šv. Mišias. Bendruomenės dienos metu buvo rodoma Henriko Savickio vieno veiksmo monodrama „Tikiu visa apimančia Tavo meile“ bei dalintasi mintimis po spektaklio. Dieną pabaigė bendra mokytojų darbuotojų ir alumnų agapė, kurios metu juos sveikino muzikaliausi gimnazistai bei buvo dalijamasi Kalėdaičiais.

Bendruomenes diena4

 

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting