TEDxYouth@KJG

Mieli gimnazijos mokinių tėveliai,

Kauno jėzuitų gimnazijos mokinių bendruomenei reikalinga jūsų pagalba. Vasario 25-tąją įvyks TEDxYouth@KJG konferencija, kuri organizuojama mūsų mokinių iniciatyva. Tai yra puiki proga ambicingiems jaunuoliams įsiklausyti į patyrusių įmonių ir žmonių istorijas ir pamokas. Renginio tema – „Diagnosis: Reckless”. Licencija leidžia renginyje dalyvauti iki 100 dalyvių.

 

TEDxYouth@KJG pagrindinis tikslas yra skatinti jaunimą mąstyti individualiai, atmetant įsisenėjusius standartus ar ribojančias visuomenės diagnozes. Temos, kurias plėtosime renginio metu, orientuotos į sąmoningumo ir bendruomeniškumo skatinimą, masinių socialinių ir psichologinių jaunimo problemų pažinimą bei iniciatyvų sprendimų ieškojimą. Tik vadovaudamiesi kritišku ir konstruktyviu požiūriu į save ir aplinką, patys imdamiesi naujų inovacijų ir domėdamiesi jomis, aktyviai dalyvaudami bendruomeninėje, bei valstybinėje veikloje, analizuodami savas ir aplinkos tendencijas, galime tapti nepriklausomais individais, kurie patys ryžtingai formuoja savo bei visuomenės ateitį.

TEDx – tai ne pelno siekiantys renginiai, organizuojami savanorių. Kadangi mūsų renginys yra orientuotas į jaunimą, mes siekiame, kad kaina būtų kuo optimalesnė ir prieinama moksleiviams, o sąlygos ir atmosfera leistų renginiui įvykti kuo sklandžiau.

Didelė dalis organizacinės komandos dalyvių yra iniciatyvūs mūsų gimnazijos 11-tokai ir 12-tokai. TEDxYouth@KJG jau yra tapusi KJG mokinių tradicija ir nenorime, kad ji pasibaigtų šiais metais. Dėl to labai prašome, Jūsų tėveliai, finansinės paramos.
 
Susidomėjusių prašome susisiekti su mumis el paštu:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Gražios dienos!"

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting