kovo4 1
Pirmąjį pavasario penktadienį 17 val. gražiausiais balsais aidėjo Kauno šv. Pranciškaus Ksavero (jėzuitų) bažnyčios skliautai. Tai Kauno jėzuitų gimnazijos penktokai su muzikos mokytojomis Erika Lukšiene ir Rasa Paleckyte paruošė programą šv. Mišioms, kurios buvo aukojamos už gimnazijos bičiulius, gyvus ir jau iškeliavusius anapilin. Šv. Mišias aukojo naujasis provincijolas t. Vidmantas Šimkūnas SJ, prisimindamas visų geradarių indėlį ir jo svarbą visai gimnazijos bendruomenei. Kovo 3 d. išvakarės ne atsitiktinai pasirinkta diena, nes kovo 4 d. Lietuvoje švenčiama šv. Kazimiero, Lietuvos globėjo, diena. Tad pagerbdami mūsų gimnazijos  rėmėjus ir globėjus, dėkojome jiems už  jų dosnumą ir pagalbą. 

kovo4 2
Vėliau šventė persikėlė į gimnazijos fojė, kur savo talentais dalijosi abiturientai, pradėję renginį šokiu (mokytoja Jurgita Jonaitienė), akordeno virtuozas - Titas Radzevičius bei merginų duetas - Sofija Kilpytė  ir Ema Markevičiūtė  atlikę kūrinį fleitai ir fortepijonui. Gimanzijos rėmėjams buvo įteiktas gimnazijos alumnės Ievos Šidlauskienės autorinis darbas - statulėlė „Bitutė“. Vakaro programą vainikavo mūsų gimnazijos almunės Agnės Sabulytės ir jos vyro Jono Sakalausko specialiai šiai progai parengtas koncertas. 
kovo4 3 
Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie šio renginio.

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting