magis1

Kas yra Mag+s diena? Bet kurioje pasaulio šalyje užsukę į jėzuitų mokyklą įsitikintumėte, kad ten, kaip ir Kauno jėzuitų gimnazijoje, mokiniai mokosi ne tik mokomųjų dalykų, bet ir svarbių vertybių. Viena iš jų –  padėti, atjausti, pagelbėti tiems, kam reikia pagalbos, susitikti su tais, kurių nepažįstame ir su jais susidraugauti. 

Tad ir balandžio 6 d. visa gimnazijos bendruomenės dalyvavo Mag+s dienoje. Šią dieną 5-7 klasių mokiniai pradėjo šv. Mišiomis. Po šv. Mišių dėkojome visiems, kurie atsiliepė į kvietimą ir kūrė Mag+s dienai logotipą bei maldą. Pasveikinome nugalėtojas: Emiliją Rutkevičiūtę (7a klasė, logotipo kūrėja) ir Domilę Šidlaitę (5a klasė, maldos autorė).

8-II klasių mokinius per pirmas pamokas aplankė IV klasių mokiniai, svečiai iš įvairių įstaigų – jie dalinosi apie tarnystės – savanorystės – prasmę ir džiaugsmą, savo patirtimi ir žiniomis, Vytauto Didžiojo Universiteto dėstytojai pakvietė mokinius į įvairias paskaitas.

Po susitikimų mokiniai kartu su mokytojais išvyko į daugiau negu 20 įstaigų, ten padėjo tvarkyti aplinką, bendravo, kartu žaidė, dainavo, susipažino su seneliais, vaikais, savo bendraamžiais. Tikimės, kad kai kurie pratęs šiandien užsimezgusią draugystę, lankydamiesi šiose įstaigose savarankiškai ar su savo šeimos nariais.

magis3

magis5 magis4

magis7

Po Mag+s dienos veiklų mokiniai dalinosi patirtais įspūdžiais. Goda sakė, kad jai smagu daryti gera ne tik dėl savęs, bet ir dėl kito. Vaiva džiaugėsi, jog yra gera, kai kiti pasijaučia maloniai, kai juos aplankai. Matas su Domus ir Haroldu teigė, kad per šią dieną galėjo mokytis bendradarbiauti ir suprato, kaip svarbu daugiau savanoriauti bei padėti kitiems. Šeštų klasių mokiniai, kurie tvarkė aplinką, stebėjosi, kiek daug šiukšlių, nešė padangas, pririnko maišus butelių. Jie teigė, kad prieš mesdami šiukšlę kitą kartą tikrai pagalvos, nes kitąmet patiems ir teks jas susirinkti. Septintokai džiaugėsi, kad po daugelio metų galės aplankyti jų pačių pasodintą mišką. Gimnazistai buvo laimingi, kad galėjo atnešti tiek gerų emocijų, pagalbos ir šventinės nuotaikos tiems, kuriuos aplankė.

magis6

Dėkojame visiems už bendrystę ir pagalbą organizuojant šią dieną.

Iki susitikimo Mag+s dienoje kitais metais. Kasdien prisiminkime šv. Ignaco pasakytus žodžius, jog „Meilė labiau parodoma darbais, o ne žodžiais“.

Mag+s dienos organizatoriai

 

 

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting