kretaciz

Gegužės 1-5 dienomis Chanijos mieste Kretoje vyko baigiamasis Erasmus+ mokyklų strateginės partnerystės  projekto „School drop outs. One is too  many“ partnerių susitikimas. Jame dalyvavo anglų kalbos mokytojos Loreta Čižinauskienė ir Vitalija Miškinienė. 

Susitikimo  metu buvo apibendrinta trijų metų veikla, aptarti pasiekti rezultatai, pagrindiniai galutinės ataskaitos aspektai. Projekto dalyviai nutarė sukurti bendrą programą, kuri padės aktyviau įtraukti mokinius į mokymosi procesą ir  spręsti jų  mokymosi motyvacijos problemas.

Viešėdamos Kretoje turėjome galimybę iš arčiau susipažinti su saulėtu senuoju Chanijos miestu, menančiu Antikos ir Bizantijos epochas, pasivaikščioti siauromis jo gatvelėmis, vedančiomis į uostą, pasikalbėti su svetingais vietiniais žmonėmis, dalyvavome susitikime  su miesto meru.

kretaciz1

Dalyvavimas trejų metų projekto veikloje mokytojams ir mokiniams  suteikė daug progų pažinti kitas kultūras ir praplėsti savo akiratį. Bendraudami su kolegomis iš devynių Europos šalių sužinojome, su kokiomis švietimo problemomis jos susiduria, atradome daug bendrų dalykų. Džiaugiamės, kad galėjome pasidalinti patirtimi, kaip kurti mokyklą, kurioje gera būti visiems kartu.

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting