Indija2

Indija1

2016 metais popiežius Pranciškus Asyžiuje, susirinkusiems visų tautų ir religijų atstovams, priminė labai svarbų dalyką: “Pasaulis tetampa tautų šeima”. Ragindami jaunus žmones atsiliepti į šį popiežiaus kvietimą, jau kurį laiką organizuojame Magis veiklą jaunimui, kuri pasiekia atokiausius pasaulio kampelius.

Šiemet skaičiuojame ketvirtus metus kai startavo Magis tarptautinės savanoriškos veiklos misijos. Tris metus iš eilės jaunimas iš Lietuvos ir Latvijos vyko į Magis misijas Kirgizijoje savanoriauti stovyklose mažiau galimybių turintiems vaikams. Šie metai mums yra ypatingi tuo, kad pirmą kartą Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos iniciatyva bus vykdoma misija Indijoje, kurioje dalyvaus mokiniai iš Kauno jėzuitų gimnazijos. Vyresniųjų gimnazijos klasių moksleiviai savanoriaus Indijos Čenajaus mieste, padės vietos vaikams mokytis bei prisidės kitais svarbiais savanorystės darbais. Tai istorinis įvykis puoselėti tarnystės dvasią, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Juk ir jėzuitiška dvasia moko mus nuolat meilę rodyti darbais ne žodžiais.  

Indija4

Labai dėkojame  visiems, kurie prisidėjo prie šių veiklų bei raginame ir toliau prisidėti prie iniciatyvos, kuri leis kurti gražesnį ir šviesesnį pasaulį.  Jūsų paramą, maldos ir palaikymas yra labai svarbūs.  

Indija3

Paremti misiją galite pervesdami paramą į šią sąskaitą:Lietuvos jėzuitų provincijaBanko sąskaita: LT61 7044 0600 0786 6379Banko pavedime nurodykite aukos paskirtį: „Parama misijai Indijoje“ 

Dėkojame,Misijos dalyviai: Greta Minelgaitė, Aurelijus Ramanauskas, Motiejus Krutulis, Eglė Labutytė, kun. Eugenijus Markovas SJ

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting