NAUDOJIMO SĄLYGOS

 

I. Bendrosios nuostatos
1. Šios naudojimosi sąlygos (toliau - sąlygos) taikomos Kauno jėzuitų gimnazijos (toliau KJG) svetainės www.kjg.lt vartotojams. Naudojantis svetaine, turite laikytis toliau KJG svetainėje nurodytų sąlygų. Jei nesutinkate su toliau nurodytomis sąlygomis ir KJG privatumo politika, turėtumėte svetaine ir jos paslaugomis nesinaudoti. KJG pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ir atnaujinti naudojimosi svetaine teisių turinį. Prisijungę prie KJG svetainės pirmiausia turite susipažinti su šios svetainės naudojimosi sąlygomis ir privatumo politika, jų pasikeitimais. Apsilankius svetainėje po joje atliktų pakeitimų, jūs automatiškai sutinkate su atnaujintomis svetainės naudojimo sąlygomis.
2. www.kjg.lt svetainę valdo ir paslaugas teikia Kauno jėzuitų gimnazija, kodas 300109458, buveinės adresas: Rotušės a. 9, A. s. Nr. LT85 4010 0425 0070 9680, AB DNB bankas,
el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai , telefonas 8 37 28 05 25, faksas 8 37 28 05 29.

 

II. Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas, saugojimas
3. KJG internetinėje svetainėje nurodydami savo asmens duomenis, sutinkate, kad KJG juos valdys ir tvarkys šiose naudojimo sąlygose bei teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.
4. Registracijos KJG svetainėje metu Jūs privalote pateikti išsamius ir teisingus asmens duomenis.
5. Tvarkydama ir saugodama Jūsų asmens duomenis KJG įgyvendina organizacines ir technines priemones, kurios užtikrina asmens duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.

 

III. Atsiskaitymai
6. Svetainėje www.kjg.lt skelbiama informacija apie paslaugas, vykdant atsiskaitymus (paramos teikimas, mokestis už mokslą ir kt.) Svetainės lankytojas už pasirinktą paslaugą gali sumokėti, pasinaudodamas tinklalapyje esančiais vartais į autorizuotas mokėjimo sistemas (PayPal, Authorize.net ar kt.)
7. Svetainės lankytojas, pageidaujantis atlikti pasirinktą mokėjimą, privalo užsiregistruoti. Registracijos metu svetainės lankytojas privalo nurodyti savo tikrus ir galiojančius duomenis. KJG užtikrina, kad šie duomenys bus naudojami išimtinai paslaugų teikimo tikslais. Asmuo tinklalapyje gali registruotis vieną kartą. Pastaroji nuostata neriboja asmens teisės bet kuriuo metu tikslinti ar koreguoti pirminės registracijos metu pateiktų duomenų. Asmuo privalo saugoti ir neatskleisti tretiesiems asmenims savo registracijos duomenų, kuriais pasinaudojant būtų galima prisijungti svetimu vardu.
8. KJG laikoma tinkamai vykdžiusi savo pareigas, jei jos buvo (yra) vykdomos, remiantis duomenimis, kuriuos svetainės lankytojas nurodė registracijos metu.

 

IV. Intelektinės nuosavybės apsauga
9. Visos teisės į svetainėje esančią informaciją yra saugomos Lietuvos Respublikos įstatymais ir kitais teisės aktais. Svetainėje esančią informaciją draudžiama kopijuoti ir platinti be išankstinio. raštiško KJG sutikimo.
10. Jeigu svetainėje yra sudaryta galimybė komentuoti, svetainės lankytojas įsipareigoja tai daryti taip, kad nebūtų pažeisti Lietuvos Respublikos teisės aktai, fizinių ar juridinių asmenų teisės ar teisėti interesai. Už komentarų turinį atsako juos rašęs / įdėjęs asmuo.
11. Svetainės lankytojui draudžiama be išankstinio KJG sutikimo dėti į tinklalapį reklaminio pobūdžio medžiagą.

 

V. Baigiamosios nuostatos
12. KJG pasilieka teisę bet kada keisti, redaguoti sąlygas ir taisykles. Šie pokyčiai įsigalioja nuo jų paskelbimo www.kjg.lt svetainėje.
13. Šios taisyklės sudarytos vadovaujantis LR teisės aktais. Šių taisyklių pagrindu kylantiems santykiams taikoma LR teisė.
14. Visi nesutarimai, kilę dėl šių taisyklių vykdymo, sprendžiami derybų būdu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami LR įstatymų nustatyta tvarka.

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting