ES finansuojamo Erasmus+ programos projektas „Mokytojų bendrųjų (kalbinių) ir profesinių kompetencijų tobulinimo sinergija: pagrindinio, vidurinio, Tarptautinio bakalaureato Diplomo ugdymo programų kokybės užtikrinimas“

 

Mokytojai tobulins anglų kalbos žinias

 

Švietimo mainų paramos fondas 2014 m. paskelbė švietimo bendruomenėms  ERASMUS+ Comenius konkursą. Mūsų gimnazijos administracija parengė projektą „Mokytojų bendrųjų (kalbinių) ir profesinių kompetencijų tobulinimo sinergija: pagrindinio, vidurinio, Tarptautinio Bakalaureato Diplomo ugdymo programų kokybės užtikrinimas”. 

Fondui buvo pateiktos 145 paraiškos, iš jų buvo pasirinkti finansuoti 28 projektai. Džiaugiamės, kad mes atitikome visus kriterijus ir laimėjome konkursą!
Dalyvavimas šiame  projekte suteiks galimybę 11 mokytojų, dirbančių su Tarptautinio bakalaureato Diplomo programos mokiniais, 2014-2016 metais tobulinti anglų kalbos vartojimo, dėstomo dalyko ir anglų kalbos integravimo  įgūdžius. 
Kursai vyks Maltoje ir Didžiojoje Britanijoje. Mokytojų atranka vyks iki rugsėjo mėn.
Erasmus+ programa – tai Europos Sąjungos iniciatyva, skirta švietimo, mokymo, jaunimo reikalų ir sporto veikloms skatinti.

 

Skelbiame Kauno jėzuitų gimnazijoje vykdomo ES finansuojamo Erasmus+ programos projekto „Mokytojų bendrųjų (kalbinių) ir profesinių kompetencijų tobulinimo sinergija: pagrindinio, vidurinio, Tarptautinio bakalaureato Diplomo ugdymo programų kokybės užtikrinimas“ dalyvių sąrašą:

 

1. Šarūnė Morkūnaitė-Haimi, biologijos mokytoja;

2. Loreta Latvienė, geografijos mokytoja;

3. Rigonda Skorulskienė, fizikos mokytoja;

4. Rasa Pilinkienė, informacinių technologijų mokytoja;

5. Rita Janavičienė, chemijos mokytoja;

6. Rasa Butkevičienė, matematikos mokytoja;

7. Laima Danilavičienė, ekonomikos mokytoja;

8. Rokas Balčiūnas, fizikos mokytojas;

9. Rasa Aitmanienė, dailės mokytoja;

10. Virgilijus Saulius SJ, informacinių technologijų mokytojas;

11.  Aušrinė Šerepkienė, literatūros mokytoja.

 

Šie mokytojai dirba su Tarptautinio bakalaureato Diplomo programos mokiniais.

 

Kursai skirti ne tik tobulinti anglų kalbos vartojimo įgūdžius, bet ir stiprinti dalyko dėstymo anglų kalba metodiką.

 

***

 

KJG mokytojai mokosi vesti pamokas anglų kalba

 

2013 m. Kauno jėzuitų gimnazija tapo pasauline Tarptautinio bakalaureato (TB) mokykla. Mokytojams teko rimtas iššūkis – vesti pamokas anglų kalba. Todėl džiaugiamės, kad Švietimo mainų paramos fondo ir ERASMUS+ programos dėka mūsų mokytojai gali dalyvauti kursuose užsienyje, kur įgyja praktinių kalbos taikymo įgūdžių.

 

erasmus

 

Lapkričio 10-14 d. biologijos mokytoja Šarūnė Morkūnaitė-Haimi dalyvavo mokymuose Maltoje ir parsivežė vertingų žinių. Penkių dienų intensyvių kursų tikslas – tobulinti integruoto kalbos bei dalyko mokymo metodikos taikymo įgūdžius. Naudinga buvo sužinoti, kad globalizuota anglų kalba nesikoncentruoja į tikslias gramatines formas ar tarties niuansus, bet skirta komunikavimui ir keitimuisi informacija. Taigi dalyko mokymas net ir netobula anglų kalba skatina mokinių kalbinių gebėjimų vystymąsi. Svarbu pabrėžti, kad integruotas kalbos ir dalyko mokymas leidžia vystytis mokinių gebėjimams vartojant tiek gimtąją, tiek integruotąją kalbą. Dalyko ir kalbos integruotas mokymas leidžia mokiniams pajusti kalbos praktinį pritaikymą ir kalbą naudoti kaip įrankį naujų žinių siekimui.

 

 

 

 

Renginių kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting