Bendradarbiavimas su šv. Wilibaldo gimnazija

Šv. WILIBALDO BEI JĖZUITŲ GIMNAZIJOS BENDRADARBIAVIMO PROJEKTAS


Jėzuitų gimnazija yra užmezgusi nemažai tarptautinių ryšių su užsienio mokyklomis. Bene seniausi ryšiai ją sieja su Eichstätt miestelio Šv. Willibaldo gimnazija ( Vokietija). Bendravimas prasidėjo 1992m. ir iki šiol jis aktyviai vykdomas.


Projekto tikslai: susipažinimas su Vokietijos švietimo sistema, mokymosi metodais, kultūriniai mainai. Kas antri metai gimnazijos bendruomenės atstovai ir moksleiviai aplanko mūsų gimnaziją. Kuriami bendri projektai ( „ Vokiečiai Lietuvoje, lietuviai Vokietijoje"), Šv. Willibaldo gimnazijoje stažuojasi mūsų mokyklos vokiečių kalbos mokytojai bei mokiniai. Eichstatto vyskupija, merija remia moksleivių keliones į Lietuvą ir Vokietiją.


Bavarai kasmet kviečia vieną mūsų gimnazijos moksleivį pusę metų praleisti Šv. Willibaldo gimnazijoje, tobulinti vokiečių kalbą, mokytis kartu su vokietukais. 2005-2006 m. Vokietijoje Šv. Willibaldo gimnazijoje praleido mūsų gimnazistas Paulius Orda.
2006 m. rugsėjį Eichstatto miestelio Šv. Willibaldo gimnazijos šeši mokytojai ir 40 mokinių viešėjo mūsų gimnazijoje. Mokinukai lankė pamokas, susipažino su didžiaisiais Lietuvos miestais, Lietuvos istorine ir kultūrine praeitimi.

Projekto vadovė: mokytoja - ekspertė Alvida Neverdauskaitė
Projekto dalyviai: vokiečių kalbos mokytojai: Vilma Palienė, Diana Kenstavičienė.

 

title Filter     Rodyti ekrane po 
#
 

Renginių kalendorius

Reklaminis skydelis

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting