Psichologė

Psichologė

Aušra Laurynaitė

 

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Tel. nr. 8 615 99 647

 

Darbo vieta: A110 kab.

Priėmimo valandos

II-V nuo 9-14 val.

 

Kreipkis į gimnazijos psichologę dėl įvairių Tau iškilusių sunkumų ir rūpesčių: 

- jei kyla sunkumų moksluose,
- nesutari su draugais,
- pykstiesi su tėvais ar mokytojais,
- jautiesi vienišas, nemylimas,
- tau liūdna, sunku ir tiesiog norisi su kuo nors pasikalbėti, pasitarti.

 

Gimnazijos psichologo pagrindinis uždavinys - rūpintis vaikų psichine sveikata ir reikalingų psichologinių ugdymo sąlygų sudarymu.

 

Psichologo funkcijos: konsultavimas, individualus arba grupinis pokalbis su moksleiviais, tėvais, mokytojais, administracijos darbuotojais, siekiant aptarti ir nustatyti psichologines problemas, trukdančias efektyviai mokytis, bendrauti. Problemoms spręsti numatomi tiesioginiai poveikio būdai arba, esant sudėtingesniems atvejams, siūloma kreiptis į Pedagoginę psichologinę tarnybą ar kitus specialistus;

Profesinis švietimas, moksleivių profesinis orientavimas, pagalba nustatant asmeninius gebėjimus ir profesinius polinkius. Individualios ir grupinės konsultacijos, aktyvių metodų naudojimas savęs pažinimui ir socialinių įgūdžių ugdymui. Informacijos, susijusios su profesiniu švietimu kaupimas ir skleidimas gimnazijoje. Bendradarbiavimas su profesinio švietimo srities specialistais;Psichologinis švietimas, tėvų, pedagogų ir kitų su vaiko ugdymu susijusių asmenų švietimas aktualiais vaiko psichologijos, amžiaus tarpsnių, pedagoginės ir socialinės psichologijos klausimais.

 

Bendravimo įgūdžių ugdymas, savęs pažinimo, bendravimo įgūdžių ugdymo užsiėmimai, meno terapijos taikymas mokinių savęs pažinimui;

 

Tyrimas, mokslinis, sistemingas psichologinių bei sociologinių faktų kaupimas, jų skleidimas ir analizė; gimnazijos mikroklimato analizė, rekomendacijų rengimas remiantis tyrimo medžiaga, jų teikimas ir diegimas praktinėje veikloje.

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting