Solidarumo fondas

SOLIDARUMO FONDAS

 

Kauno jėzuitų gimnazijos solidarumo fondas siekia, kad kuo daugiau gabių ir talentingų jaunuolių iš sunkiai besiverčiančių šeimų galėtų siekti mokslo aukštumų mūsų gimnazijoje. Dėl šios priežasties nuolat ieškome rėmėjų, norinčių prisidėti prie solidarumo fondo veiklos ir palengvinti moksleivių tėvelių finansinę naštą.

 

Pinigus į solidarumo fondą prašome pervesti per banką i gimnazijos atsiskaitomąją sąskaitą:

Nr. LT85 4010 0425 0070 9680, AB DnB NORD bankas

Banko kodas 40100

Mokėjimo paskirtis: „Solidarumo fondui“

 

Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniams paskirtos Lietuvių fondo stipendijos

stip16

Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniams už pavyzdingą elgesį ir labai gerą mokymąsi paskirtos  Lietuvių fondo stipendijos.

 

Lietuvių fondas tai 1962 metais įkurta pelno nesiekianti organizacija kurios pagrindinis tikslas yra išlaikyti ir remti lietuvišką kultūrą, švietimą, lietuviškos veiklos centrus Jungtinėse Amerikos valstijose, Lietuvoje ir visame pasaulyje. Per visą gyvavimo laikotarpį įvairiems lietuviškiems projektams LF skyrė daugiau kaip 18 milijonų JAV dolerių paramos bei stipendijų. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniams paskirta RAMUNĖS STIPENDIJA

Kaip ir kiekvienais metais pažangiems ir aktyviems Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniams paskirta Ramunės stipendija. Ramune Kviklyte-Lukiene (1942-2002) buvo Amerikos lietuvė visuomeninkė. Studijų metais įsijungusi į Akademinį skautų sąjūdį visą gyvenimą išliko akyvi jo narė. Aktyviai dalyvavo ASS renginiuose, stovyklose. Ilgus metus buvo Vydūno jaunimo fondo valdybos ir tarybos narė. Trauka dirbti su jaunimu Ramunę nuvedė į lietuvišką mokyklą, kur vien angliškai kalbančius vaikus ji mokė lietuvių kalbos. Ramunė Kviklytė-Lukienė dirbo Čikagos lietuviams jėzuitams – tvarkė jų einamuosius reikalus, rinko aukas, vertė pokario jėzuitų prisiminimus į lietuvių kalbą. Draugai ir artimieji Ramunę apibūdina kaip išskirtinai šiltą ir draugišką asmenybę, visas situacijas spendusią su lengvu humoru. Po jos mirties, 2007 metais Ramunės draugė dr. Žibutė Zaparackaitė, kiti draugai ir artimieji įsteigė Ramunės vardu stipendijų fondą Kauno jėzuitų gimnazijos mokiniams.

 

 

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting