Daugirdo 5

DAUGIRDO G. 5/SANTAKOS G. 1-3 PASTATŲ SUTVARKYMAS

 

Šiuo metu Lietuvos jėzuitų provincijos po truputį remontuojamus XVII a. pastatus (1165 kv. m.), esančius Daugirdo g. 5/Santakos g. 1-3 planuojama pritaikyti gimnazijos veiklai vykdyti – juose bus įrengtos dailės ir technologijų klasės, užsienio kalbų kabinetai, bei perkelta valgykla.


is_kiemo_puses is_sono

Daugirdo rusiai (3)

Daugirdo rusiai (4)

 

Tvarkant šiuos pastatus, valstybės dotacijų avarinei būklei šalinti dėka, jau buvo atlikta didelė dalis avarijos grėsmės šalinimo darbų: atstatytos ir suvaržytos griūvančios sienos, sumontuotos perdangos, išvalyti rūsiai, išardytos suirusios stogo konstrukcijos ir įrengtos naujos, sutvarkytas ir naujomis čerpėmis uždengtas stogas, sutvirtinti ir hidroizoliuoti pamatai. Pamažu tvarkomi pastato fasadai. Tai didelių investicijų reikalaujantis pastatas, jis yra įrašytas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą, todėl kiekviename žingsnyje reikia projektų, tyrimų, ekspertų išvadų bei KVAD leidimų. Tvarkomieji darbai vykdomi sunkmečio laikotarpiu, kai valstybės galimybės skirti lėšų  paveldo išsaugojimui yra labai ribotos.

 

Tolimesni pastato pritaikymo gimnazijos reikmėms žingsniai: įstatyti langus, įrengti inžinerines pastato sistemas ir atlikti vidaus apdailos darbus. Šiems darbams ir ieškome rėmėjų.

 

Renginių kalendorius

Parama internetu

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Kauno jėzuitų gimnazija, Powered by Joomla! and designed by SiteGround web hosting