facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Ad Majora ir paskutinio skambučio šventė

Gegužė 25, 2017

Gegužės 25–ąją Kauno jėzuitų gimnazijoje nuaidėjo paskutinis skambutis. Tą pačią dieną vyko ir gimnazijos šventė Ad Majora natus sum (gimę kilnesniems tikslams). 

Saulėtą rytą abiturientų auklėtojos į gimnaziją buvo atvežtos neįprastomis transporto priemonėmis. Šventė prasidėjo paskutine pamoka abiturientams, vėliau vyko alumno Justino Jarusevičiaus paskaita, motyvavusi drąsiai pasitikti ateities iššūkius. Galiausiai penktokai palaiminimu išlydėjo abiturientus pradėti naują gyvenimo etapą.

Gimnazijos kapelionas per šv. Mišias, kurios buvo aukojamos už gimnazijos bendruomenę, pabrėžė, kad kiekvienas bendruomenės narys yra savitas ir labai svarbus, o kiekviena nauja pradžia yra kitos pradžios pabaiga. Po šv. Mišių visa bendruomenė išsirikiavo Rotušės aikštėje, kur 5–III klasių mokiniai šoko bendrą šokį, o vėliau valso ritmu sukosi mūsų abiturientai. Atsisveikinusi su dvyliktokais bendruomenė išsirikiavo eitynėms į VDU salę, kur šventę vainikavo padėkos koncertas „Aš esu, kas esu“. Jo metu alumnės Ievos Šidlauskienės autoriniu darbu – gimnazijos simboliu Bitute – ir gimnazijos rėmėjų VšĮ „Terra Publica“ prizais (knygomis) buvo apdovanoti mokiniai, geriausiai reprezentuojantys gimnazijos vertybes:

už sportiškumą –
Martas Damažeckas  (6a),
Arminas Sveboda (IIa);

už kūrybiškumą –
Dominykas Navickas (8b),
Augustė Nomeikaitė (TB1);

už dvasingumą –
Goda Dambrauskaitė (7b), 
Miglė Petrauskaitė (IIm);

už intelektualumą –
Jonas Krikščionaitis (8b),
Augustas Mačijauskas II m;

už bendruomeniškumą –
Mindaugas Gudynas (8c),
Karolis Adamonis (IIIb).

Kiti bendruomenės nariai, dalyvavę šventės programoje, gavo padėkos dovanas – saldumynų, kuriuos skyrė UAB „Saldi sala“. Po paskutinio skambučio ir gražios šių mokslo metų pabaigą vainikavusios šventės pasitinkame vasarą tokie, kokie esam, – saviti, įdomūs, ieškantys, besidomintys ir trokštantys patirti daug naujų įspūdžių.


Lai visiems pasiseka: abiturientams kuo geriau išlaikyti egzaminus, o kitiems – pailsėti, kad kupini jėgų ir energijos sugrįžtume rugsėjį.

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių