facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

„Europos miestai: praieties veidrodžiai ir ateities atspindžiai“

Sausis 03, 2019

„Europos miestai: praeities veidrodžiai ir ateities atspindžiai“ (Villes d'Europe : miroirs d'hier et reflets de demain) – tai dar vienas Erasmus+ mokyklų strateginės partnerystės projektas, kurį Kauno jėzuitų gimnazijoje pradėjome vykdyti 2018 m. rudenį.

Kodėl būtent tokia tema? Būdami pasaulio įvykių sūkuryje norime ir mes atsiliepti į šių dienų pasaulio ir Europos miestų aktualijas, susipažinti su jų istorija. Kartu su Prancūzijos, Bulgarijos, Rumunijos ir Lietuvos mokytojais bei mokiniais nusprendėme, kad norime išmokti istorijos pamokas bei susipažinti su šiandieniniu gyvenimu bei perspektyvomis.

Projekto metu mokyklų bendruomenes kviečiame dalyvauti įvairiose veiklose: kuriame piešinius, logotipus ir plakatus dirbtuvėse, dalyvaujame ekskursijose, lankome muziejus.

Projekte dalyvauja keturios mokyklos iš Prancūzijos, Rumunijos, Bulgarijos ir Lietuvos.

Lapkričio mėnesio 26 – 30 dienomis įvyko pirmasis projekto vizitas. Aštuoni KJG mokiniai ir trys mokytojai lankėsi Grenoblyje, kur susipažino su miesto istorija ir architektūra. Architektūros dirbtuvėse tiek mokytojai, tiek mokiniai bandė kurti ateities pastatus. Vaikai aktyviai įsijungė į mokyklos gyvenimą: kartu su bendraamžiais rašė blogus, gilino prancūzų kalbos žinias bei turiningai leido laiką.

18941894189418941894

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių