facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Gimnazijoje viešėjo žinomas filantropas, europarlamentaras Antanas Guoga

Gegužė 11, 2018

Šiandienos rytą gimnazijoje prasidėjo garbingo svečio vizitu. Mūsų bendruomenę savo apsilankymu pagerbė žinomas filantropas, europarlamentaras Antanas Guoga.

Su mokiniais pabendrauti atvykęs svečias susitiko su gimnazijos robotikos komanda „PHOENIX“, kuri pristatė savo pasiekimus tarptautinėje arenoje, taip pat pasakojo apie šių metų FLL pasaulio čempionatui paruoštą inovatyvios idėjos projektą bei pristatė ir sukonstruotą robotą bei programą, kurie čempionate padėjo iškovoti 2-ją vietą.

A.Guogai bei susitikime dalyvavusiems III klasės mokiniams savo išradimą pristatė ir gimnazistų komanda „VibroVision“ (Darius Kuprionis, Karolis Žukauskas, Laurynas Varnas bei Paulius Dovidaitis), kurie susibūrę į komandą dalyvavo Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos organizuotame konkurse, kurio tema buvo išmanieji namai, o pagrindinė idėja - pristatyti prietaisą, kuris atitiktų šią temą.  Kauno jėzuitų gimnazijos komandas atkreipė dėmesį į regėjimo negalią turinčius vaikus ir sukūrė jiems įrankį/žaislą, kuris galėtų pakeisti neregio lazdelę, bet kartu būtų ir džiugus aksesuaras kiekvienam vaikui. Vėliau patobulinę savo išradimą D. Kuprionis ir K. Žukauskas dalyvavo ir kituose technikų konkursuose, kuriuose iškovojo labai aukštas vietas. Atvykusiam svečiui komandos nariai pristatė prietaiso veikimo principą bei atsakę į publikos klausimus pasidalino mintimis, kaip ketina jį tobulinti ateityje.

Susitikimo pabaigoje tardamas sveikinimo žodį A.Guoga gimnazijos bendruomenę pasveikino su Europos diena bei džiaugėsi gimnazistų inovatyvumu ir kūrybingumu, kuris jau davė puikių vaisių. Atsakydamas į auditorijos klausimą apie tai, kas padėtų Lietuvos šveitimo sistemai tapti geresnei europarlamentaras sakė, jog mokiniai jau dabar turėtų mokytis į pasaulį žiūrėti globaliai ir spręsti jam kylančias problemas. Taip pat svečias pasidžiaugė, jog mūsų gimnazijoje tai vyksta jau dabar.

18151815

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių