facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Gimnazijos komanda „Fußball–Löwen“ – Bundeslygos varžybų sirgalių gretose!

Lapkritis 04, 2019

Konkurso „6:0 vokiečių kalbos naudai“ pagrindinio prizo nugalėtojai Kauno jėzuitų  gimnazijos komanda  „Fußball–Löwen“  spalio 24–27 d. svečiavosi Berlyne, Hertos BSC klube ir jai priklausančioje futbolo akademijoje.

Futbolo dvasia kartu su lietuviais mėgavosi ir bendraamžiai iš Čekijos. Futbolo akademijos Hertha BSC darbuotojai supažindino svečius su akademijos vertybėmis, iniciatyvomis ir galimybėmis tobulėti bei siekti savo tikslų. Akademijos atstovas akcentavo akademiškumo ir sportiškumo dermę, galimybes ir išteklius auginant ir puoselėjant gebėjimus. Čia taip pat akcentuojamas ir ryšys tarp ugdytinio, jo tėvų ir mokymo įstaigos. Visų grandžių bendradarbiavimas sudaro prielaidas glaudžiam ir produktyviam darbui.

Po trumpos ekskursijos po akademijos patalpas, mokiniai turėjo galimybę pasitreniruoti su bendraamžiais ir pabendrauti su Bertha BSC akademijos treneriais. Draugiška treniruotės atmosfera buvo puikus „šuolis“ į tikrųjų varžybų karštinę. Bundeslygos varžybas  stebėti „gyvai“, tai bet kurio futbolo sirgaliaus svajonė. Tokią svajonę realizavome ir mes, stebėdami  Hertha BSC ir TSG Hoffenheim kovą futbolo aikštėje. Sirgalių kuriama nuotaika, emocijos, džiaugsmai ir nusivylimai užburia ir įtraukia į futbolo karštinę. Nesvarbu, kad Hertha BSC pralaimėjo, bet kovingumo, ryžto, ištikimybės bei pagarbos klubo sirgaliams galime tik pavydėti.

Kultūrinė, pažintinė veikla neatsiejama nuo Berlyno įžymybių ir lankytinų vietų: Brandenburgo vartai, Muziejų sala, Berlyno siena, Holokausto memorialas, Reichstago kupolas. Visi objektai verti istorinės pagarbos ir mūsų dėmesio.

Edukacinei veiklai Berlyne pasirinkome patį naujausią, interaktyviausią muziejų „Futurium“, kuriame gvildenamas žmonijai aktualus klausimas: Kaip mes gyvensime ateityje? Muziejaus ekspozicija suskirstyta į tris zonas: žmogaus santykis su technologijomis, su gamta, su pačiu savimi.

Dėkojame Europos finalinio renginio Berlyne organizatoriui Gerald Prell už priėmimą ir programą Vokietijos sostinėje bei konkurso organizatoriams – Goethe‘s institutui Lietuvoje ir Lietuvos futbolo federacijai.

201620162016201620162016201620162016201620162016

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių