facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Kita parama

Debatai

Gimnazijoje aktyviai veikia debatų klubas anglų ir vokiečių kalbomis, kurio nariai kasmet laimi Lietuvos čempionatus ir yra kviečiami dalyvauti Europiniuose ir pasauliniuose turnyruose. Jų išvykoms ir dalyvavimui reikalinga parama, kuri kasmet sudaro apie 11 tūkst. eurų. Plačiau apie debatų klubą galite skaityti čia (anglų k.) ir čia (vokiečių k.).

 

Robotika

Jau nuo 2013 m. gimnazijoje veikiantis robotikos būrelis pasiekė puikių rezultatų ir ne kartą tapo Lietuvos čempionais. Puikiai pasirodę mokiniai atstovavo Lietuvai ir gimnazijai įvairiose tarptautinėse varžybose.

2019 m.  robotikos komanda "Phoenix" susirungė su 108 konkurentais, atstovaujančiais 50 pasaulio šalių, ir iškovojo pirmąją vietą FLL pasaulio čempionate Detroite (JAV) absoliučioje kategorijoje.

Gimnazija džiaugiasi nuostabiais mokinių pasiekimais, tačiau kartu ir nerimauja, kai reikia išleisti į tarptautinius čempionatus, nes kelionės išlaidos komandai būna labai didelės, kadangi robotika nėra įtraukta į ŠMM finansuojamų dalykinių olimpiadų, konkursų ir kitų renginių sąrašą. Šiais mokslo metais dar nėra tikslios informacijos apie varžybas, tačiau robotikos entuziastai intensyviai ruošiasi ir planuoja dalyvauti.

Apie robotikos būrelį plačiau skaitykite čia

 

Choras, instrumentinis ansamblis, folkloras

Gimnazijos choras „Venimus“ yra nuolatinis Dainų šventės, paramos koncertų, įvairių festivalių dalyvis. Gimnazijoje veikiančio folkloro „Aleva“ būrelio dalyviai šoka, dainuoja, groja, gieda, improvizuoja, džiaugiasi bendryste ir atranda savo sielos gelmes. „Man folkloras padeda į gyvenimą žvelgti „šviesiomis“ akimis!“,- džiaugiasi jį lankanti moksleivė.

Parama reikalinga išvykoms, repeticijoms, įrašams, koncertmeisteriams, aprangoms.

 

Sporto komandos

Gimnazijoje aktyviai buriasi krepšininkai ir tinklininkai. Kiekvienais metais gimnazijos komandos dalyvauja įvairiose miesto, respublikos varžybose. 2018 m. merginų tinklinio komanda Kauno miesto pirmenybėse laimėjo I vietą. Gimnazijos krepšinio komanda varžybose Zenono Puzinausko taurei laimėti 2019 m. pavasarį laimėjo I vietą.

Parama reikalinga kokybiškesnių treniruočių organizavimui, priemonių ir įrangos įsigijuimui.

 

Naujų mokymosi priemonių ir įrangos įsigijimas

Kiekvienais mokslo metais gimnazija pasipildo inovatyviomis priemonėmis, kurios reikalingos kokybiškesnių ir įdomesnių pamokų organizavimui.

2020-2021 m.m. planuojama įsigyti 10 vnt. interaktyvių ekranų, 15 vnt. planšečių ir 400 vnt. vienviečių stalų ir kėdžių.

 

Einamasis remontas/mokymosi erdvių modernizavimas

Kiekvienais metais gimnazija vykdo įvairius remonto ir atnaujinimo darbus, kurie dažniausiai atliekami vasaros metu. Šią vasarą mokomuosiuose kabinetuose sumontuotos elektros rozetės ir lubiniai šviestuvai vienuolyno salėje, taip pat atlikti smulkūs einamojo remonto darbai.

2020-2021 m.m. poreikis kiekvienam kabinete turėti karštą vandenį ir toliau vykdyti vienviečių kodinių spintelių mokiniams plėtrą.

 

Vertybinio ugdymo programos/ misijos 

Kauno jėzuitų gimnazijos bendruomenė prasmingai įgyvendina savanorystės idėjas, o privalomą socialinę - pilietinę veiklą verčia gerais darbais. Kauno jėzuitų gimnazijos auklėtinių geri darbai jau kuris laikas kerta sienas. Trejus metus iš eilės Jėzuitų sielovados programos „Magis“ savanoriai darbavosi  Kirgizijoje, Indijoje. 2019 m. savanoriai vyko į Keniją. Gimnazija nuosekliai ugdo bendruomeninį jausmą, organizuodama įvairias socialines veiklas ir skatindama mokinių socialines iniciatyvas.

 

Visų veiklų užtikrinimui ir darbų tęstinumui reikia palaikymo, maldos ir finansinės paramos.

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Infrastruktūra ir modernizavimas

Konsultacijos

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių