facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Prevencinė diena Kauno jėzuitų gimnazijoje

Gruodis 04, 2018

Faktai apie Kauno jėzuitų gimnazijoje vykusią Prevencinę dieną:
- Dienos šūkis - renkuosi tai, kas mane augina!
- Gimnazijoje užsiėmimus vedė 37 svečiai, iš jų - 1 policininkas, 10 psichologų, 5 psichoterapeutai, 3 gydytojai, 2 teisininkai, 4 teologai.
- Užsiėmimus jaunesniems mokiniams vedė 8 gimnazijos abiturientai ir 2 kapelionai.
- Aštuntų klasių mokiniai svečiams iškepė 12 pyragų ir 1 didžiulį tortą. Dauguma pyragų - šokoladiniai.
- 5-8 klasių temos: emocinio intelekto lavinimas, streso valdymas, saugus elgesys internete, priklausomybės nuo psichoaktyvių medžiagų, santykio ir draugystės kūrimas, savanorystės Indijoje, Kenijoje ir Tanzanijoje.
- I-IV klasių temos: lytiškumas, hormoninės kontracepcijos poveikis,  rengimasis šeimai, kritinis mąstymas, proto įtaka žmogaus laimei, karjeros kelias, profesinio kryptingumo įvertinimas, streso įveikimas, laiko planavimas, antropologinis redukcionizmas ir požiūriai į žmogų, kurie jį „sumažina“, drąsa siekti savo svajonių.
- Po užsiėmimų įvyko 32 klasių refleksijos - ir šiuolaikiniai psichologai, ir šv. Igncas Lojola reflektyvume įžvelgia didžiulę prasmę.
- Vakare vyko 6 užsiėmimai tėvams, jų temos: Santykis su vaiku, meilė ir ribos, vaiko pasitikėjimo savimi bei kitais auginimas; Mes tėvai - vidurio amžius; Elektroninės cigaretės, tabakas, alkoholis ir kitos psichoaktyvios medžiagos – ką visi paauglių tėvai turėtų žinoti apie šias priklausomybes; Telefonai ir kompiuteriai - kaip juos nugalėti, kol jie nenugalėjo mūsų?; Gabus vaikas: atskleisti, nukreipti ir nesužeisti; Tėvystės džiaugsmo atradimas.
- Po J. Neverausko paskaitos gimnazijos darbuotojams apie streso valdymą dalis mokytojų pasiliko su mokytoja Laura, kuri rodė, kaip tinkamai laikyti psichoterapeuto rekomenduotą pratimą - „lentą“ (atsiguli ant pilvo, delnai ties krūtine ant žemės, pasikeli iki kelių, pakeli kelius, nugara tiesi, galva nugaros tiesinyje, šonkauliai nuleisti, bamba įtraukta į save, mentis atitolini vieną nuo kitos, kulnus spaudi į apačią).
- Visos šios dienos tikslas, kad gimnazijos bendruomenė - mokiniai, tėvai, darbuotojai - rinktųsi tai, kas padeda augti, bręsti ir stiprinti savo psichologinę ir dvasinę sveikatą, kad susidūrus su iššūkiais mes liktume stiprūs ir mokėtume juos spręsti.
18871887

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių