facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Savanorių iš Vokietijos vizitas Kulautuvoje

Spalis 23, 2017

Rugsėjo mėnesį gimnazijos rekolekcijų namuose Kulautuvoje viešėjo studentų grupė iš Vokietijos. T. Maiklas Bešoneris SJ atvyko savanoriauti kartu su dešimčia aktyvių studentų iš Dresdeno Tomo Akviniečio studentų parapijos. Kiekvienais metais rugsėjo mėnesį studentų grupė keliauja į vis kitą šalį, kad padėtų mokykloms ar bendruomenėms tuo, kuo tik gali. Nuo 2012 m. jie savanoriavo Rumunijoje, Vengrijoje, Albanijoje, Bosnijoje ir Hercegovinoje, Rusijoje, o šiemet pas mus Kulautuvoje.

Daugiau nei savaitę Jokūbas, Rafaela, Tobijas, Šarlotė, Rafaelis, Leonas, Lukas, Joana, Jonas ir Maksas plovė, šveitė ir dažė Kulautuvos rekolekcijų namų išorines sienas, grindis bei turėklus. Studentai užsandarino ir kelias skyles stoge, pro kurias į namą patekdavo vanduo, taip pat nuvalė stogą bei nupjovė greta esančią pavojingą šaką. Dėka studentus atlydėjusio kapeliono buvo sutaisytas ir vėl užkurtas Kulautuvos rekolekcijų namų židinys.

Atlikę savanorystės darbus Kulautuvoje, likusias keturias viešnagės dienas studentai skyrė susipažinimui su Lietuva. Visų pirma, savanoriai aplankė Kauną, Vilnių ir Šiaulius, kur susitiko su šiuose miestuose veikiančių MAG+S klubų jaunimu. Kartu su Vilniaus klubo nariais studentai savanoriavo labdaros valgykloje ,,Betanija“. Kelionės po Lietuvą pabaigoje jaunimas nuvyko į Neringą, pakeliui aplankydami Šiluvą ir Kryžių kalną.

Nuoširdžiai dėkojame  gimnazijos mokinių tėveliams ir UAB „SCANDEX“  už paramą dažais, o savanoriams už tai, kad šiemet jie pasirinko mūsų rekolekcijų namus. 

1670167016701670

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Paramos koncertas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių