facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

„Švelnukų šalyje“

Gruodis 11, 2017

Gruodžio 7 dieną 6 d klasės mokiniai vyko į Šiaulius, jų tikslas buvo suvaidinti spektaklį „Švelnukų šalyje“, susipažinti su naujai įsteigta Šiaulių jėzuitų pradine mokykla, aplankyti Kryžių kalną bei „Rūtos“ šokolado muziejų.
 
Spektaklį vaidinome neįprastoje aplinkoje, Šv. Ignaco Lojolos  bažnyčioje, dalyvavo visa 160 mokinių bendruomenė. Šiaulių pradinė mokykla visus atlikėjus priėmė labai šiltai, apdovanojo nepaprastu dėmesiu ir šiltais plojimais. Po to antrokai pavaišino skania arbata, mokiniai turėjo puikią galimybę pabendrauti, patirti malonių draugystės akimirkų. 
 
„Šis vizitas buvo labai svarbus tiek Šiaulių, tiek Kauno jėzuitų mokykloms, nes jaučiamės kaip sesės –tik su skirtinga patirtimi. Pasidalyti, pastiprinti, padrąsinti – tai ir privalumas, ir didelė laimė, kurią mes sugebėjome įvertinti kaip didelę ADVENTO dovaną“, - sakė pavaduotoja Audronė Remeikienė ir mokytoja Erika Lukšienė, šios kelionės iniciatorės ir organizatorės.
 
Dėkojame visai 6 d kl. kompanijai už pasiaukojimą ir pasiryžimą kuriant spektaklį!
 
Po spektaklio mokiniai aplankė Kryžių kalną, sužinojo jo istoriją. Taip pat šokolado muziejuje gamindami saldainius sau ir savo šeimai išgirdo konditerinių paslapčių.
 
„Į Kauną grįžome kupini gerų emocijų ir įspūdžių!“ – sakė Vaidilė Ušackaitė ir Emilia Neverauskaitė iš 6 d klasės.

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Paramos koncertas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių