facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Tarp geriausiųjų ir KJG komanda „Fußball-Löwen“!

Balandis 17, 2018

Vos prasidėjus naujiems mokslo metams, išlavinta kūno kultūros mokytojo R. Pavydžio akis pastebi futbolui neabejingus gimnazistus. Į pirmąsias žvalgytuves susiruošia ir vokiečių kalbos mokytojų grupelė. Sujungus vokiečių kalbą ir futbolą gimsta bendra mintis sudalyvauti konkurse „5:0 vokiečių kalbos naudai“, kurį organizuoja Goethe`s institutas Lietuvoje ir Lietuvos futbolo federacija.

Gimnazija gali didžiuotis, nes šiame turnyre esame vienintelė komanda, kuri nepraleido nė vieno šalies finalinio etapo, t. y. visos dalyvavusios komandos patekdavo į finalą. Reikia pripažinti, kad šie metai buvo „kitokie“, nes į finalinį etapą pakliuvome po papildomos atrankos.

Balandžio 11 d. Kaune, futbolo manieže, po atrankinės kūrybinės užduoties susitiko 15 geriausių komandų. Tarp geriausiųjų ir KJG komanda „Fußball-Löwen“. Tai jungtinė 5-6 klasių moksleivių komanda, kurioje savo meistriškumą parodė broliai Povilas ir Augustas Marušauskai, Tomas Jakučionis, Lukas Budahs, Urtė Mikuckaitė ir Luknė Aleknaitė. Konkurso finale komandoms buvo pateiktos užduotys vokiečių kalba, o po pietų prasidėjo futbolo turnyras. Mūsų komanda futbolo turnyre buvo ypač stipri ir susitelkusi: nepraleistas nė vienas įvartis, o kiekvienas įmuštas įvartis buvo „aukso vertės“.

Galutinėje finalo įskaitoje „Fußball–Löwen“ užėmė II-ąją vietą ir gavo specialų prizą – viena diena su vokiečių kalba.

Įgavę drąsos ir patirties ryžtingai esam nusiteikę 2019 metų turnyrui.

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių