facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

Visa mokykla šoka 2019

Rugsėjis 30, 2019

Jau žinomi tradicinius šokius puoselėjančių Lietuvos mokyklų konkurso „Visa mokykla šoka“ rezultatai: Kauno jėzuitų gimnazija užėmė  III vietą!

Šis konkursas išsiskiria iš kitų tuo, jog pagrindinis jo organizavimo tikslas ne tame, kad išryškintume geriausius, gabiausius šokėjus, o tame, kad įvertintume visos mokyklos bendruomenės pastangas ir veiklą stiprinant lietuvių kultūrinės tapatybės pajautą, populiarinant tradicinį šokį mokyklinio amžiaus jaunimo tarpe.

Trečiojo konkurso „Visa mokykla šoka“ eiga

Džiuginanti jau pati šio, trečiojo konkurso, statistika, nes jame dalyvavo rekordinis ugdymo įstaigų skaičius: 138 Lietuvos mokyklų bendruomenės užpildė paraiškas ir pasiryžo dalyvauti konkurse. Gaila, ne visos baigė, o gal tik pritrūko jėgų ar valios atsiskaityti. Sėkmingai, pritraukdamos gausų mokinių skaičių, konkursą baigė net 89 ugdymo įstaigos. Ryški jo tendencija augti ir plėstis nuteikia viltingai, įkvepia dar daugiau entuziazmo kasmet jį rengti. Kauno mieste paraiškas dalyvauti konkurse tradiciškai pateikė nemažai mokyklų – net dvylika, tačiau konkursą baigė tik devynios (turint galvoje, kad Kaune yra per 130 ugdymo įstaigų, dalyvaujančių konkurse procentas ne toks jau didelis). Nuoširdus ačiū visiems dalyvavusiems ir padėjusiems įgyvendinti šį konkursą.

Su meile ir pagarba šokių mokytoja Jurgita Jonaitienė

 

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Infrastruktūra ir modernizavimas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių