facebook icon
mobile menu

 

Kauno Jėzuitų Gimnazija

VOKIEČIŲ KALBA SMALSIESIEMS IR KŪRYBINGIESIEMS

Spalis 25, 2017

vokieciu

Saulėtą spalio 19 d. popietę gimnazijos foje susirinko gausus rimtai nusiteikusių septintokų būrys. Ir tik komandų pavadinimai „Schnitzelfamilie“ (7b),  „Plankton“ (7a),  „Zuverlässig und kreativ“ (7a),  „Tempo, Schnecke!“ (7b) ir „Traumteam“ (7c) išdavė, kad renginyje „Vokiečių kalba smalsiesiems ir kūrybingiesiems“ tikrai dalyvaus linksmi ir sumanūs mokiniai. Kiekviena komanda pristatydama savo „Hausaufgabe“ (namų darbą) parodė ne tik puikius vokiečių kalbos (vienos gausiausiai vartojamos klasikinės Vakarų Europos kalbos) gebėjimus, bet ir gerus IT taikymo įgūdžius. Komandos pateikė trumpus video filmukus tema „Meine besten Freunde“. Komandinio darbo, draugiškumo, „išvaizdumo“ pavyzdžiu tapo 7b klasės komanda „Schnitzelfamilie“. Įsimintinas buvo ir šios komandos repas pagal eilėraštį vokiečių kalba. Nenugalimas buvo ir „Schnitzelfamilie“ komandos kapitonas Anupras Jankauskis kapitonų mūšyje. Artistiškiausios komandos laurai atiteko 7a komandai „Zuverlässig und kreativ“, kuri buvo nepralenkiama eilėraščio interpretacijos pagal komedijos žanro reikalavimus rungtyje. Pristatydama eilėraštį kaip dramą įsimintiniausia tapo 7c  komanda „Traumteam“. Neliko nepastebėta ir lopšinę niūniuojanti 7b komanda „Tempo, Schnecke!“. 7a komandos „Plankton“ dalyviai stengėsi pakviesti žiūrovus į miuziklo premjerą.

Gerai nusiteikusios renginį vokiečių kalba vedė 11-osios  klasės mokinė Viltė ir dešimtokė Vytautė. Teisingai ir atsakingai savo pareigas vykdė garbingoji žiuri komisija: savanorė Leandra iš Vokietijos ir vienuoliktokė Julija. Nei viena komanda neliko be apdovanojimų. Savo mokinių vokiečių kalbos žiniomis bei gebėjimais džiaugėsi ir vokiečių kalbos mokytojos I. Stonienė, V. Palienė, L. Milkintienė bei D. Kulviečiuvienė. Tiesa, tobulumui ribų nėra ir į žvaigždes pakylam per klaidas. Pasidžiaugti turėtų ir gimnazijos geografijos mokytojai, nes septintokų išprusimas apie vokiškai kalbančių šalių geografiją, kultūrą bei ekonomiką pirmiausiai nenuvylė pačių mokinių.

Šis renginys parodė, kad mūsų gimnazijos septintokams tikrai nestinga nei intelektualumo, nei bendruomeniškumo, nei kūrybingumo.

Vokiečių k. mokytoja metodininkė

Dalia Kulviečiuvienė

16711671167116711671

Renginių kalendorius

DAUGIAU

Konsultacijos

Paramos koncertas

Daugiafunkcinis mokslo ir sporto centras

Mūsų rėmėjai

Partneriai / 2017-06-01

Partneriai: 
KLAUSKITE!

KONTAKTŲ FORMA

KONTAKTŲ FORMA / 2014-08-09

Klausimus prašome pateikti el. pašto adresu: kjg@kjg.lt

Lietuvių